خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۸   چشمان مونالیزا با لبان ژیژک اسلاوی ژیژک جزو معدود متفکرانی است که در ایران امروز از او بسیار سخن می رود  و نیز به همان میزان از او کتاب ترجمه می شود و عرصه مجازی به نحوی در تسخیر هواداران اوست . اما در بازار شلوغ مونتاژِ نظریات ، رسانه های مکتوب (نشریات ، ماهنامه ها ،  روزنامه ها ) نه تنها  او را جدی نمی گیرند بلکه حتی او را در حد یک کمدین پائین می آورند ، حقیقتی مدفون ، که از یک طرف  در عرصه مجازی اینگونه طرفداران پرپاقرصی به هم زده است و از سوی دیگر مخالفانی که  در رسانه های مکتوب ،  این چنین  او را نه  تنها نادیده می گیرند بلکه حتی او را سطحی و مسخره قلمداد می کنند .   ژیژک اولین متفکری نیست که در الکلنگ زشتُ زیبا، این یا آن ، مورد هجمه و تصاویر قالبی کلیشه ای ،  تحریف شده است . پیش از او فوکو ، هابرماس و حتی پیش تر پوپر و مارکس هم با چنین سرنوشتی دچار شده بودند . مُد های فکری چون نسیمی این متفکران  را در گیسوان خودبزرگ بینی ت …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

چشمان مونالیزا,لبان ژیژک,دانلود تحقیق درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک,مقاله درباره چشمان مونالیزا با لبان ژیژک,

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان )

دانلود رایگان پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان ) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان ) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *