خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد چاه کنی – آب و فاضلاب
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد چاه کنی – آب و فاضلاب

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد چاه کنی – آب و فاضلاب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد چاه کنی – آب و فاضلاب “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴۹   چاه کنی در شهرها و اماکنی که سیستم جمع آوری آب های سطحی، آب باران و فاضلاب بوسیله لوله و تصفیه و هدایت پساب آنها به رودخانه، مزارع مانند اینها پیش بینی و اجرا نشده ناگریز از چاه های جذبی استفاده می شود. بهره برداری از چاه های جذبی در مناطق امکان پذیر است که سطح آب های زیرزمینی حداقل ۵ متر از زمین طبیعی، پایین تر باشد در محل هایی که چاه های جذبی حفر میگردد بدلیل نفوذ فضولات انسانی و مانند آن نباید در پیرامون آن چاهی برای مصارف آشامیدنی حفر شود. در مناطقی که سفره آب زیرزمینی بالاست استفاده از چاه جذبی مناسب نبوده و باید به روشهای دیگر نظیر احداث سپتیک تانک و یا لوله کشی و ایجاد تصفیه خانه عمل نمود. از داخل کردن روغن و مواد حل نشدنی به داخل چاه باید خودداری نمود زیرا این قبیل مواد چشمه های چاه را پر کرده و پس از مدتی عدم نفوذ فاضلاب موجب پرشدن انبارها، ریزش سقف انباره ها و فروکش کردن چاه خواهد شد. محل احداث چاه چاه نباید در زیر و نزدیک ستون ها و یا دیوارهای بابر قرار گیرد چاه باید در …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد چاه کنی – آب و فاضلاب  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

چاهکنی ,آب و فاضلاب,چاه کنی آب و فاضلاب,دانلود تحقیق درمورد چاه کنی آب و فاضلاب,مقاله درباره چاهکنی,اجرای چاه,محل احداث چاه,

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی

دانلود رایگان تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *