خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد پرورش ابریشم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد پرورش ابریشم

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد پرورش ابریشم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد پرورش ابریشم “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۲   نگاهی جامع به پرورش ابریشم     تاریخچه پرورش کرم ابریشم از هزاران سال قبل در چین و هندوستان معمول بوده است و در حال حاضر علاوه بر دو کشور نامبرده در ایتالیا و ژاپن و برخی از کشور های دیگر جهان نیز کرم ابریشم پرورش داده می شود.در کشور ایران پرورش این کرم در اکثر نقاط به ویژه در مازندران و گیلان و گرگان کاملا میسر است و از نظر اقتصادی منافع زیادی دارد چون طول مدت پرورش کرم ابریشم از آغاز تا پایان بیش از یک ماه و نیم نیست لذا پرورش این کرم کار پر زحمتی نیست و وقت زیادی نمی خواهد. ماده ایکه کرم ابریشم از غده ی خود به شکل نخ بسیار باریک ترشح میکند و با آن لانه ی بیضی شکلی برای خود می سازد ابریشم نام دارد و لانه بیضی شکل را پیله مینامند که آنرا به ترتیب مخصوصی که شرح خواهیم داد گرم میکنند و بعد میریسند تا ابریشم به دست آید.ابریشم را افریشم و بریشم و حدید و پرنیان و پرند هم می نامند و به عربی آنرا ابریسم می خوانند. اولین اشاره ای که در تاریخ راجع به محصول ابریشم مازندران …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد پرورش ابریشم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پرورش,ابریشم,دانلود تحقیق درمورد پرورش ابریشم,مقاله درباره پرورش ابریشم,نژاد کرم ابریشم

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق تولید کاشی

دانلود رایگان دانلود تحقیق تولید کاشی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق تولید کاشی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *