خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد ورزش والیبال
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد ورزش والیبال

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد ورزش والیبال ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد ورزش والیبال “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۶   مشخصات بازی والیبال یک ورزش تیمی است که توسط دو تیم روی یک زمینی بازی می شود که بوسیله یک تور به دو قسمت شده و در شرایط مختلف تفسیرهای ویژه ای از بازی والیبال وجود دارد، زیرا هر کس از این بازی برداشت خاصی می نماید. هدف بازی این است که توپ را از بالای تور به زمین حریف بفرستند، و از انجام این عمل توسط حریف ممانعت به عمل آورند. تیم برای برگرداندن توپ مجاز به زدن سه ضربه می باشد ( علاوه بر تماس دفاع )   فصل دوم  شرکت کنندگان یک تیم می تواند حد اکثر از ۱۲ بازیکن، یک مربی ، یک کمک مربی، یک تمرین دهنده و یک پزشک ترکیب شود. یکی از بازیکنان کاپیتان تیم می باشد. که باید در برگ منشی مشخص گردد. برای مسابقات جهانی و رسمی FIVB، پزشک باید قبلاً توسط FIVB    به رسمیت  شناخته شده باشد. هرتیم اختیار دارد که از بین ۱۲ بازیکن لیست انتهایی خود یک بازیکن دفاعی تخصصی انتخاب کند. ( لیبرو ) یکی از بازیکنان غیر از لیبرو کاپیتان تیم است که باید در برگ منشی معین شده باشد. …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد ورزش والیبال  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ورزش,والیبال,دانلود تحقیق درمورد ورزش والیبال,مقاله درباره والیبال,ساختار بازی والیبال,مشخصات بازی والیبال,

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“

دانلود رایگان دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *