خانه / علوم پزشکی / دانلود تحقیق کامل درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۳۰   هپاتیت ویروسی نوع آ یکی از انواع هپاتیت ها، هپاتیت نوع آ است. در گذشته به این نوع هپاتیت، هپاتیت عفونی گفته می شد. این بیماری در تمام دنیا به خصوص در کشورهای در حال توسعه شیوع فراوانی دارد و در بعضی از کشورها ۱۰%کودکان زیر پنج سال مبتلابه این بیماری هستند. این بیماری معمولاً در کودکان زیر پنج سال بدون علامت بوده و یا باعلائم غیر اختصاصی و خفیف همراه است. عامل بیماری هپاتیت آ چیست ؟ عامل بیماری هپاتیت آ ویروسی به همین نام است که به اختصار HAV  ویروس هپاتیت آ گفته می شود، این بیماری در اکثر موارد بدون علامت است و یا علائم آن بسیار خفیف است و لذا شخص متوجه آلوده شدن به این ویروس نمی شود. فاصله زمانی بین ورود ویروس (یا هر میکروب دیگری ) به بدن و ظهور علایم را دوره کمون یا نهفتگی گویند. دوره نهفتگی یرقان نوع آ ، به طور متوسط چهار هفته بوده و به این معنی است که اگر شخصی با این ویروس تماس داشته باشد حداقل ۴ هفته طول می کشد تا علایم بیماری در وی ظاهر شود و از اواخر این دوران، دفع ویر …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

هپاتیت,ویروس,نوع آ,دانلود تحقیق درمورد هپاتیت ویروسی نوع آ,مقاله درباره هپاتیت ویروسی نوع آ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی – اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی - اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی - اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *