خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant )
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant )

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۰   هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant ) موتور پیستون پراپ پراپ مخفف کلمه پروپلر (Propeller) و به معنی پروانه (ملخ) هواپیما می باشد. در این گونه موتورها نیروی جلو برنده (Propulsion) توسط پروانه تولید می شود که پروانه نیز به وسیله موتور پیستونی می چرخد. محدودیت استفاده از این موتورها وزن آنهاست زیرا در صورتی که نیروی زیادی از این موتور ها بخواهیم باید موتور هایی با وزن بسیار زیاد طراحی گردند.  موتور توربو پراپ (پراپ جت یا توربو ملخی)  در این موتورها نیز نیروی اصلی توسط پروانه تولید می شود؛ ولی چرخش پروانه توسط موتور جت صورت می گیرد. هواپیمای ایران ۱۴۰ ( An-140) نیز از این گونه موتورها بهره می گیرد. موتور توربو جت  به زبان ساده این موتورها هوا را از ورودی (Intake) به داخل کشیده و پس آنکه انرژی زیادی به هوا داده شد آن را با سرعت زیاده از انتهای موتور خارج می کند و تغییر سرعت قابل توجه در ورودی و خروجی موجب حرکت هواپیما می گردد. موتور توربو فن  ساختمان این گونه …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور ( Power Plant )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

هواپیما,نوع موتور,دانلود تحقیق درمورد هواپیماها از نظر نوع موتور,مقاله درباره هواپیماها از نظر نوع موتور,موتور توربو پراپ (پراپ جت یا توربو

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *