خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد نمایه و نمایه سازی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد نمایه و نمایه سازی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد نمایه و نمایه سازی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد نمایه و نمایه سازی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۷ فهرست و توضیحات: مقدمه: تاریخچه: تعریف نمایه سازی رده بندی دهدهی جهانی (یو-دی-سی) چگونگی بایگانی علائم منابع مورد استفاده   مقدمه: افزایش سریع حجم مدارک و توسعه رشته های علمی موجب پیدایش روشهای گوناگونی برای ضبط محتوای اطلاعاتی آنها شده است. برای محققانی که در زمینه های گوناگون علمی دست در کار پژوهش هستند مطالعه کلیه مدارکی که در زمینه تخصص آنها منتشر شده امکان پذیر نیست. حتی در بسیاری از موارد فرصت مطالعه چکیده مقاله ها و گزارشهای تحقیقی نیز میسر نمی باشد. علاوه بر این چه بسیار تحقیقاتی که در نقاط مختلف جهان بعمل آمده و نشانه ای از آنها در دست نیست. با توجه به موارد فوق و بمنظور جلوگیری از دوباره کاری و ایجاد سرعت و دقت در فعالیتهای پژوهشی، صاحبنظران دانش اطلاع رسانی بر آن شدند تا با استفاده از وسائل متعدد از هر مدرک علمی نشانه ای بدست دهند. از هر مدرک علمی می توان بطریق گوناگون نشانه هائی بدست داد که مؤلف، عنوان، سازمان تحقیقاتی یا ناشر، چکیده راهنما و یا چکیده تمام نما و … از آن …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد نمایه و نمایه سازی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نمایه,نمایه سازی,دانلود تحقیق درمورد نمایه و نمایه سازی,مقاله درباره نمایه و نمایه سازی,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد خصوصی سازی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد خصوصی سازی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد خصوصی سازی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *