خانه / علوم پایه / دانلود تحقیق کامل درمورد نقطه (اولین عنصر بصری)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد نقطه (اولین عنصر بصری)

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد نقطه (اولین عنصر بصری) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد نقطه (اولین عنصر بصری) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۳۱   نقطه اولین عنصر بصری، نقطه است که مبدا پیدایش فرم می‌باشد. وجود نقطه مبین مکانی در فضاست. نقطه به عنوان ساده‌ترین و ناچیزترین عنصر تصویری، در شرایط خاصی جلوه‌های تازه به خود می‌گیرد و نمود آن متغیر می‌شود و حتی ارزش تصویری تازه‌ای پیدا می‌کند. یک نقطه دارای انرژی تصویری است و هر گاه برای قوه بینایی مطرح شود و ادراک گردد، موجودیت خود را اعلام کرده است. و در ضمن هر گاه شروع به رشد نماید جلوه خط یا عناصر دیگر را به خود می‌گیرد. نقطه ممکن است کوچک و یا بزرگ باشد، البته بستگی دارد که در چه فضایی قرار گرفته باشد و در نتیجه از نظر اندازه مورد توجه قرار گیرد. نقطه ممکن است علاوه بر اندازه، از نظر شکل نیز متفاوت باشد، در این صورت هر شکلی با توجه به خصوصیاتش، بیان تصویری ویژه‌ای خواهد داشت. اما شکل معمول و متداول نقطه به صورت دایره مطرح می‌شود و به ندرت آنرا به شکل‌های دیگر، از جمله چهار گوش و یا چند ضلعی می‌شناسد. در تعریف نقطه می …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد نقطه (اولین عنصر بصری)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نقطه ,اولین عنصر بصری,دانلود تحقیق درمورد نقطه (اولین عنصر بصری),مقاله درباره نقطه,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق درمورد مشخصات منگنز

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد مشخصات منگنز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق درمورد مشخصات منگنز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *