خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق کامل درمورد مسابقات اتومبیل رانی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد مسابقات اتومبیل رانی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد مسابقات اتومبیل رانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد مسابقات اتومبیل رانی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴۱   تاریخچه مسابقات اتوموبیل رانی برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی در ایران به دهه ۳۰ هجری شمسی بر می گردد. در آن سالها خارجیان مقیم در کشور با همکاری تنی چند از علاقه مندان ایرانی این رشته ی ورزشی را پایه ریزی نمودند ابتدا به علت فقدان پیست مخصوص مسابقات در کوی کن , فرودگاه قلعه مرغی , پارکینگ نمایشگاه بین المللی و همچنین اطراف استادیوم ازادی برگزار می گردید . بعد از انقلاب و پس از ۱۰ سال وقفه در سال ۱۳۶۹ به همت تنی چند از قهرمانان اسبق در این رشته در کنار فدراسیون موتورسواری تشکیل گردید و از آن سال به بعد به نام فدراسیون موتورسواری و اتوموبیلرانی به فعالیت پرداخت. در سال ۱۳۷۳ پیست اتوموبیلرانی در استادیوم آزادی احداث گردید و از سال۱۳۷۴ این فدراسیون به عضویت رسمی فدراسیون بین المللی اتوموبیلرانی(FIA) در آمد در حال حاضر مسابقات اتوموبیلرانی بصورت قهرمانی کشور و در چهار فصل در رشته های سرعت(ریس) رالی و مارپیچ(اسلالوم) تپه نوردی(هیل کلایم)و امدادی برگزار می شود مسابقات اتومبیلرانی در ایران …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد مسابقات اتومبیل رانی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مسابقات,اتومبیل رانی ,تاریخچه مسابقات اتومبیل رانی ,دانلود تحقیق درمورد مسابقات اتومبیل رانی ,مقاله درباره اتومبیل رانی ,مسابقات اتومبیلرا

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت: بررسی اصول، روش ها، تمرینات و فواید رشته ورزشی پیلاتس – Pilates – شامل ۳۴ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت: بررسی اصول، روش ها، تمرینات و فواید رشته ورزشی پیلاتس - Pilates - شامل ۳۴ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت: بررسی اصول، روش ها، تمرینات و فواید رشته ورزشی پیلاتس - Pilates - شامل ۳۴ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *