خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد ماهیت قولنامه – حقوق
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد ماهیت قولنامه – حقوق

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد ماهیت قولنامه – حقوق ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد ماهیت قولنامه – حقوق “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴۷   ماهیت قولنامه موضوع قولنامه و موارد راجع به آن از جمله دعاوی عمده مراجع قضائی است. به طور کلی در هر ماه دعاوی قابل توجهی به خواسته الزام به تنظیم سند رسمی یا ایفای تعهد به استناد قولنامه‌های تنظیم شده در مراجع قضائی ثبت می‌شود که قسمت مهمی از دعاوی محاکم را شامل می‌شود. در خصوص قولنامه در حال حاضر دو طرز تفکر در بین حقوقدانان از جمله قضات مطرح است و به لحاظ آنکه این دو نظر بین اساتید حقوق و قضاوت و همچنین سایر حقوقدانان وجود دارد به همین علت تاکنون راجع به قولنامه رویه واحدی ایجاد نشده است. الف‌ـ طرز تفکری که قولنامه را بر اساس اصل حاکمیت اراده (و مواد۱۹۱و۳۳۹ قانون مدنی و … همچنین مقررات شرعی راجع به عقد بیع و اصل صحت معاملات) سنجیده و تنظیم سند عادی راجع به مال غیر منقول رامعامله صحیح تلقی نمود و معتقد است خرید و فروش مال غیر منقول با قرار داد عادی معامله‌ای معتبر است. (این نظر بالاحص باتوجه به قانون ثبت مشکلاتی را ایجاد می‌کند.) وفق این عقیده …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد ماهیت قولنامه – حقوق  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ماهیت قولنامه,حقوق,دانلود تحقیق درمورد ماهیت قولنامه حقوق,مقاله درباره ماهیت قولنامه,

مطلب پیشنهادی

اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم

دانلود رایگان اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم ، مقاله ، تحقیق این محصول" اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *