خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۳   نقشه خوشه این طرح از زمان مرحوم دیلمقانی به بعد مطرح بوده است که در متن آن بجای رسم گل، از طرح خوشه انگور استفاده می شود و گلهای آن به صورت خوشه ای می باشد نوع دیگر نقش خوشه ای از نوع همان نقشه ریشه فرضی می باشد که نام تجار معروف فرش کرمان روی آن نهاده شده، در اصل همان نقشه خوشه ای می باشد. این نقشه دارای حاشیه ای منظم بندی و در متن ترنج گرد در وسط می باشد که سر ترنجها زیبا و متناسب و به صورت خوشه، بطور موزون و هماهنگ در حاشیه و لچک ترنجها از گل و بوته پوشانده شده است.  نقش رشید فرخی : این طرح بنام طراح اولیه آن نامگذاری شده است. این طرح به طرح شاه عباسی نزدیک است و از گلهای شاه عباسی، ختایی و گلهای چند پر ساده و مرکب تشکیل شده است و دارای لچک و ترنج می باشد. نقش سرام : این نقش بنام طراح اولیه آن نامگذاری شده است. دارای نقش شلوغی همراه با گلهای ریز و پر گل، متن را پوشانده و به صورت ۹۰ جفت و ۱۰۰ جفت در هر فوت ( ۳۰ سانتیمتر ) بافته می شود که بیشتر در شهر راور کرمان بافته می شود. …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

شناخت نقشه ها,طرح های قالی ,دانلود تحقیق درمورد شناخت نقشه ها و طرحهای قالی ,مقاله درباره شناخت نقشه ها و طرحهای قالی , نقش رشید فرخی,

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *