خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد حسابرسی اعمال (معارف اسلامی)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد حسابرسی اعمال (معارف اسلامی)

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد حسابرسی اعمال (معارف اسلامی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد حسابرسی اعمال (معارف اسلامی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۸ فهرست و توضیحات: حسابرسی اعمال – حسابرسی اعمال، نشانه ی عدل الهی است – چگونگی حسابرسی بندگان – دانش بشری و ضبط و ثبت اعمال – حسابگری دقیق – حسابگر و حسابرس واقعی خداوند است – خداوند با صفت رحمت، بندگان مؤمن را حسابرسی می کند – حوض (کوثر) – پل صراط حسابرسی اعمال بندگان، نشانه ی عدل الهی است خداوند دارنده ی صفات کمال، همچون عدالت و حکمت است و به هیچ کدام از مخلوقاتش ستم نمی کند و حکیم است و هر چیز را در جایگاه واقعی خود می نهد. از نشانه های عدالت و حکمتش این است که بین نیکوکار و بد کاران، مؤمن و کافر و عمل زشت و زیبا تفاوت قایل است؛ چون مساوی دانستن اینگونه موارد، نمایانگر اوج ستم و جهالت فرد می باشد خداوند، پیامبرانش را با دلایل روشن فرستاد و با آنها کتاب و میزان نازل فرمود تا عدالت و دادگری را برپا دارند. گروهی به راه خدا رهنمون گشت و گروهی از هدایت الهی سرپیچی نموده و به بیراهه افتادند و به طور کلی از عقیده و فکر صحیح و عبادت و اعمال نیکو فاصله گر …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد حسابرسی اعمال (معارف اسلامی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

حسابرسی,اعمال,دانلود تحقیق درمورد حسابرسی اعمال بندگان,مقاله درباره حسابرسی اعمال,چگونگی حسابرسی بندگان,حسابگر و حسابرس واقعی خداوند است,

مطلب پیشنهادی

اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم

دانلود رایگان اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم ، مقاله ، تحقیق این محصول" اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *