خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد حافظ
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد حافظ

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد حافظ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد حافظ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۱   نام و لقب و زندگانی خواجه حافظ شمس الدین محمد حافظ که او را لسان الغیب و ترجمان الاسرار لقب داده اند در اوایل قرن هشتم و بقولی در حدود سال ۷۲۶ هجری در حمله شیادان [۱] (حمله درب شاهزاده فعلی) شیراز پا بعرصه حیات گذاشت. درباره تاریخ دقیق ولادت و وفات او اطلاع صحیحی در دست نیست و آنچه که از تذکره نویسان در سفینه ها و تذکره ها بجای مانده، اغلب فقط در مورد سال وفات خواجه و مدت زندگانی وی تاکید دارد، که آن نیز با موارد اختلاف یاد شده است. لذا محققان با تکیه و استناد به این نوشته ها، بعضی سال تولد او را (۷۲۰ هجری) و برخی (۷۲۶ پس از هجرت) و عده ای نیز سال (۲۷ هجری) برآورد نموده و ذکر کرده اند. اما آنچه مسلم است و در آن تردیدی نیست، این است که تولد خواجه حافظ بین سالها (۷۲۰-۷۳۰) در شیراز اتفاق افتاده و شاعر ۶۵ سال و یا حدود آن در این سرای عاریت زندگانی کرده و سرانجام در سنه ۷۹۱ و یا ۷۹۲ وفات یافته و روی در نقاب خاک کشیده است. پدر و مادر حافظ اسم پدر حافظ را بهاء الدین نوشته اند که گویا در ز …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد حافظ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

حافظ,دانلود تحقیق درمورد حافظ,مقاله درباره زندگینامه حافظ,نام و لقب و زندگانی خواجه حافظ,پدر و مادر حافظ,

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *