خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ جهانی اول
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ جهانی اول

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ جهانی اول ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ جهانی اول “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۶   جنگ جهانی اول در ماه اوت ۱۹۱۴ م جنگ عظیمی در اروپا بین آلمان ، رهبر دول محور، و نیروهای متفقین به رهبری فرانسه و بریتانیا درگرفت. هیچ یک از دو طرف نتوانستند به پیروزی کامل دست یابند و جنگ تا چهار سال بطول انجامید. پیش از پیروزی متفقین در نوامبر ۱۹۱۸ حدود ۱۰ میلیون نفر کشته شدند. دول محور عبارت بودند از امپراتوری آلمان به رهبری «قیصر ویلیام دوم» (1941 ـ ۱۸۵۹م)، و امپراتوری اتریش – مجارستان. بلغارستان و امپراتوری عثمانی نیز به نفع آنها می جنگیدند. آلمان تا آن زمان قوی ترین قدرت نظامی جنگ محسوب می شد. نیروهای متفقین نیروهای مهم متفق عبارت بودند از: بریتانیا، فرانسه، ایتالیا ، روسیه، بلژیک و صربستان. ایالات متحده در آوریل ۱۹۱۷ به طرفداری متفقین وارد جنگ شد. روسیه پس از انقلاب بلشویک در ۱۹۱۷ متفقین را ترک گفت. کشورهایی که قسمتی از امپراتوری بریتانیا بودند از جمله: استرالیا ، کانادا ، نیوزلند و هندوستان،هزاران زن و مرد را در اختیار منافع متحدان قرار دادند. ۲۸ ژوئن …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ جهانی اول  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

جنگ جهانی اول ,دانلود تحقیق درمورد جنگ جهانی اول ,مقاله درباره جنگ جهانی اول,

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *