خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۳   مقایسه ویژگیهای مدیریت از دیدگاه قرآن کریم با مدیریت از دیدگاه تئوریهای غربی هدف از پژوهش حاضر بررسی رابطه ی بین هوش چندگانه و سبک های رهبری تحولی و تبادلی مدیران مدارس متوسطه ی شهر اصفهان بود. روش پژوهش توصیفی از نوع همبستگی بود. جامعه ی آماری پژوهش شامل کلیه ی مدیران و دبیران دبیرستانهای شهر اصفهان در سال تحصیلی ۸۷-۱۳۸۶ بود که با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای متناسب با حجم جامعه ی آماری، ۱۱۷ نفر از مدیران و ۲۲۲ نفر از دبیران به عنوان نمونه انتخاب شدند. ابزارهای جمع آوری اطلاعات شامل پرسشنامه ی استاندارد هوش چندگانه ی دیوید آ کلب با ۷۰ سؤال که توسط مدیران مدارس پاسخ داده شد و نیز پرسشنامه ی محقق ساخته ی سبک های رهبری با ۵۰ سؤال بود که بر اساس نظریه ی برنارد باس و پرسشنامه ی MLQ تدوین شد و توسط دبیران آنان پاسخ داده شد. ضریب پایایی با استفاده از ضریب آلفای کرونباخ برای هرکدام از پرسشنامه ها به ترتیب ۸۶/۰ و ۸۴/۰ به دست آمد. تجزیه و تحلیل داده ها در دو سطح آمار توصیفی(توزیع فر …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بررسی,سبک های مدیریت,مدیریت از دیدگاه قرآن,دانلود تحقیق درمورد بررسی سبک های مدیریت از دیدگاه قرآن,مقاله درباره بررسی سبک های مدیریت از دیدگ

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *