خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد انواع لنزهای ویژه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد انواع لنزهای ویژه

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد انواع لنزهای ویژه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد انواع لنزهای ویژه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۳۱   انواع لنزهای ویژه لنزهای زوم شیشه های نوری جدید با ترکیبات بدیع ضریب انکسار و خواص تفرق به اضافه طراحی بهتر، تعدادی لنز زوم مدرن با کیفیت های واقعاً‌خوب به وجود آورده اند. برای درک چگونگی کارکرد یک لنز زوم،‌به یاد داشته باشید فاصله کانونی یک لنز کامل وابسته به فواصل کانونی عناصر آن و فواصل جداسازنده (موثر بر پوشش throw آنها) می باشد. در یک لنز زوم وقتی فاصله کانونی را تغییر می دهید تعدادی از عناصر داخل استوانه لنز حرکت می کنند. این عمل زوم موجب «تغییر ساختار» لنز می گردد- مثلاً از تله فتوی معکوس . زوم کردن فاصله کانونی و در نتیجه بزرگ نمایی را تغییر می دهد، بدون تاثیر بر فوکوس. از سوی دیگر طراح می باید به نحوی اصلاح انحرافات را انجام دهد که هنگام تغییر فاصله کانونی نه تنها فوکوس بلکه کیفیت تصویر نیز ثابت باقی بماند. ثبات اصلاحات به خصوص در مورد تحریف انحناء مربع شکل در یک سر طیف زوم به شکل بالشتک و در سر دیگر به شکل بشکه به تصویر کشیده می شوند. در بهترین حالت، …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد انواع لنزهای ویژه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

لنز,انواع لنزهای ویژه,دانلود تحقیق درمورد انواع لنزهای ویژه,مقاله درباره لنزهای ویژه,لنزهای زوم,نورپردازی بیش از حد,

مطلب پیشنهادی

مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱

دانلود رایگان مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ ، مقاله ، تحقیق این محصول" مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *