خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد اصول حسابرسی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد اصول حسابرسی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد اصول حسابرسی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد اصول حسابرسی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴۰   اصول حسابرسی پیشینه قانون تشکیل سازمان حسابرسی در سال ۱۳۶۲ و اساسنامه قانونی آن در سال ۱۳۶۶ از تصویب مجلس گذشت . بر این اساس ، سازمان حسابرسی به صورت سازمانی دولتی از ادغام چهار مؤسسه حسابرسی بخشهای دولتی و عمومی ( شرکت سهامی حسابرسی ، موسسه حسابرسی سازمان صنایع ملی و سازمان برنامه و بودجه ، موسسه حسابرسی بنیاد مستضعفان و موسسه حسابرسی شاهد ) تشکیل گردید . وظایف اهم وظایف سازمان حسابرسی به موجب قانون تشکیل و اساسنامه قانونی آن بدین شرح است:   حسابرسی و بازرسی قانون شرکتها و موسسات انتفاعی بخش عمومی.       حسابرسی طرحهای عمرانی .    ارائه خدمات مدیریت و مشاوره مالی .      انجام خدمات مدیریت و مشاوره مالی .   انجام مطالعات ، تحقیقات و تدوین استانداردهای ملی حسابداری و حسابرسی . درآمد و هزینه با آن که سازمان حسابرسی یک سازمان دولتی است ،ولی کلیه هزینه های خود را از محل درآمد خدماتی که انجام می دهد ، تامین می کند . هزینه ها …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد اصول حسابرسی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

حسابرسی ,اصول حسابرسی ,دانلود تحقیق درمورد اصول حسابرسی ,مقاله درباره اصول حسابرسی ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص(

دانلود رایگان دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *