خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد ارزش علم و دانش در قرآن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد ارزش علم و دانش در قرآن

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد ارزش علم و دانش در قرآن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد ارزش علم و دانش در قرآن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۵   ارزش علم و دانش در قرآن یکی از ارزش‌های اسلامی در قرآن، «علم و دانش» است. «…هَلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَ الَّذِینَ لا یَعْلَمُونَ…»1 «آیا دانایان و نادانان با هم برابرند؟». آیا کسانی که در تحصیل فضایل و آگاهی‌های مفید و مؤثر در کمال خویش گام بر می‌دارند، با گروهی که از حیات جز خواب و خوراک و… چیزی نمی‌دانند برابرند؟ شکی نیست که برتری و ارجحیت، از آن کسانی است که در راه تحصیل علم گام بر می‌دارند، و ساعت‌هایی را به تعلیم و تعلم سپری می‌سازند و از دیار جهالت و لو چند قدم در شبانه روز به سوی عالم علم و نور،‌ هجرت می‌کنند: آن را که فضل و دانش و تقوا مسلّم است هر جا قدم نهد قدمش خیر مقدم است در پیشگاه علم مقامی عظیم نیست از هر مقام و مرتبه‌ای علم، اعظم است جاهل اگر چه یافت تقدّم مؤخر است عالم اگر چه زاد مؤخّر مقدّم است جاهل به روز فتنه ره خانه گم کند عالم چراغ جامعه و چشم عالم است …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد ارزش علم و دانش در قرآن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ارزش علم ,دانش در قرآن,دانلود تحقیق درمورد ارزش علم و دانش در قرآن,مقاله درباره ارزش علم و دانش در قرآن,حکایت‌هایی از احترام به علمای اسلام,

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله بررسی تغییرات اقلام صورت سود و زیان با تغییرات بازده سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس تهران

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی تغییرات اقلام صورت سود و زیان با تغییرات بازده سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس تهران ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله بررسی تغییرات اقلام صورت سود و زیان با تغییرات بازده سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس تهران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *