خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۵ فهرست و توضیحات: مقدمه مواد ۵۹۸ الی ۶۰۶ اختلاس رشا و ارتشا منابع و ماخذ   مقدمه در سالهای اخیر حقوق جزا دستخوش التهابات و بحران‌های گوناگونی شده و نادیده انگاشتن شکست سنگین مجازاتها در برخورد با بزه و بزهکاران و شدت روزافزون جرایم و عدم توانایی در مهار مجرمیت نشان از چشم بسته دارد. اما آیا می‌توان به راستی حقوق جزا را از کار افتاده، شکسته بال و پر و خالی از نفع و اثر دانست؟ تردیدی وجود ندارد که حقوق جزا نه باید و نه می‌تواند به شکل ایستا در قالب سنتی خود به نظاره بنشیند و چشم بر تحولات اندیشه‌ها، خلاقیت‌ اذهان و گسترش دائمی علوم در قلمرو شناخت بشر و رفتارهای بشری ببندد و نیز باز تردیدی وجود ندارد که حقوق جزا نه تنها هنوز به عنوان حربه‌ای بیشتر سرکوبگر تا اصلاح کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. بلکه حتی در مواردی از برخی پدیده‌ها وامانده و مهجوری دفاع می‌کند که در بستر تاریخ رنگ و روی خود را باخته، تغییر کرده، استحاله شده و از اعتبار گذشته …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اختلاس, رشا ,ارتشا,دانلود تحقیق درمورد اختلاس رشا و ارتشا,مقاله درباره اختلاس رشا و ارتشا,مواد ۵۹۸ الی ۶۰۶,

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“

دانلود رایگان دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *