خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد ابلیس
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد ابلیس

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد ابلیس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد ابلیس “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۷   ابلیس کیست‌؟ شیطان ابلیس از کجا آمده است‌؟ کلمه «ابلیس‏»، به معنى شخصى است که دروغهاى شرورانه درباره شخص دیگرى مى گوید. «شیطان‏»، یعنى دشمن یا مقابله‌کننده. اینها عنوانهایى هستند که به دشمن اصلى خدا داده شده‌اند. در ابتدا،‏ او فرشته‌اى کامل و در آسمان نزد خدا بود. لیکن،‏ بعدها او به خود بالید و خواست که دیگران او را پرستش کنند،‏ پرستشى که حقاً به خدا تعلق دارد. شیطان چگونه مردم را گمراه مى کند؟ این فرشته یعنى شیطان،‏ توسط یک مار با حَوّا صحبت کرد. شیطان با دروغ گفتن به حوا،‏ او را به نافرمانى از خدا برانگیخت. بنابراین،‏ شیطان به چیزى حمله کرد که سلطنت خدا نامیده مىشود،‏ یعنى به مقام او به عنوان بارى تعالى. شیطان،‏ این موضوع را مورد سؤال قرار داد که آیا خدا به نحو شایسته و براى نفع کامل مطیعان خود حکومت مى کند؟ شیطان همچنین این موضوع را مورد سؤال قرار داد که آیا هیچ انسانى به خدا وفادار باقى مى مان …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد ابلیس  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ابلیس,دانلود تحقیق درمورد ابلیس,مقاله درباره ابلیس,شیطان ابلیس,شیطان چگونه مردم را گمراه می کند,

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *