خانه / علوم پایه / دانلود تحقیق کامل درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک)

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۳   دید کلی: انواع آینه های کروی: آینه های مقعر یا همگرا: آینه هایی که سبب همگرایی نور می شود و از پرتو های با زتابی تصویری حقیقی در جلوی آینه تشکیل می دهند که دارای تصویر حقیقی و کانون حقیقی و فاصله کانونی مثبت می باشند. آینه های محدب یا واگرا: آینه هایی که سبب واگرایی نور می شوند و از امتداد پرتوهای باز تابی تصویری در پشت آینه تشکیل می دهند این آینه ها دارای تصویر مجازی، کانون مجازی، فاصله کانونی منفی می باشند. تعاریف بنیادی در تصویر گیری: تصویر حقیقی : از تقاطع پرتو های بازتاب ش که همگرایند، در فضای جسم ابجاد می شود . تصویر مجازی :از تقاطع امتدادهای پرتوهای بازتابش که واگرایند در فضای تصویر در پشت آینه ایجاد می شوند. فضای جسم : فضای جلوی آینه یا سمت چپ آینه فضای جسم نام دارد که جسم و تصویر در این فضا حقیقی می باشند. فضای تصویر : فضای پشت آینه یا سمت راست آینه فضای تصویر نام دارد که جسم و تصویر در این فضا مجازی می باشند. کانون حقیقی : از تجمع و همگرا شدن پرتوهایی که موازی محور اص …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آینه ,انواع آینه,علوم فیزیک,دانلود تحقیق درمورد آینه و انواع آن (علوم فیزیک),مقاله درباره آینه و انواع آن, انواع آینه های کروی,روش رسم تصویر د

مطلب پیشنهادی

مقاله مشکلات ناشی از آفت کشها

دانلود رایگان مقاله مشکلات ناشی از آفت کشها ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله مشکلات ناشی از آفت کشها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *