خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۱۳   آثار جهانی انقلاب اسلامی  و تاثیر آن در ظهور امام زمان ۱-بر دولت ها مطالعات ما از عکس العمل دولتهای جهان که همگی عضو سازمان ملل هستند اعم از دولتهای غربی، شرقی، جهان سوم و حتی دولتهای اسلامی نشان میدهد که در مجموع دولتهای معاصر با پیروزی انقلاب اسلامی عموماً از این تحول و رخداد عظیم تاریخی استقبال بعمل نیاورده و با نوعی حیرت ، سرگردانی و حتی شگفتی به این پدیده نوظهور که برای هیچکدام از آنها قابل پیش بینی و تصور نبود نظر می افکندند. از طرف دیگر هر کدام از آنها به طریقی نگران اثرات انقلاب بر جامعه خود و آینده ثبات نظام حاکم بر کشورشان بودند، اصولاً ازآنجا که دولتها بیش ازهر چیز به بقاء و دوام خود می اندیشند و هر حرکت مردمی و رهایی بخش میتواند برای آنها نگران کننده و حتی خطرناک باشد تمایل چندانی به این نوع حرکتها و انقلابها که میتواند برای قوام و ثبات آنها خطرناک باشد ندارند بویژه در شرایطی که این دولتها عموماً دارای نظامهای سکولار بوده و جدایی دین از سیاست را بعنوان یک اصل ثابت و …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آثار جهانی انقلاب اسلامی,تاثیر انقلاب اسلامی در ظهور امام زمان,دانلود تحقیق درمورد آثار جهانی انقلاب اسلامی و تاثیر آن در ظهور امام زمان,مق

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *