خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق نتایج به کارگیری آنتن پیوسته
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق نتایج به کارگیری آنتن پیوسته

دانلود رایگان دانلود تحقیق نتایج به کارگیری آنتن پیوسته ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق نتایج به کارگیری آنتن پیوسته “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  تعداد صفحات : ۱۸ صفحه       –       قالب بندی :  word                 نتایج به کارگیری آنتن پیوسته ۱-مطابق با Ruze، تشعشع کاذب گلبرگ فرعی، متناسب با مجذور خطای متوسط می باشد. مثلاً در یک آرایه مجزا، افزایش تشعشع کاذب، متناسب با مجذور وابستگی فاصله اندازه گیری شده به طول موجها می باشد. آقای Bates این وابستگی فاصله را به طور متفاوتی از Ruze مشخص می کند و یک وابستگی برای توان اولیه و برای این دلیل پیدا می کند. ۲-اگر خطاها در سطح یک آنتن انعکاسی، اجتناب ناپذیر باشند باید به همان صورت کوچک نگهداشته شوند. یعنی برای یک مقاومت مکانیکی یکسان، آنتنی با وابستگی فاصله کوچکتر (سطح ناهموارتر) نسبت به آنتن با وابستگی فاصله بزرگتر، گلبرگهای فرعی کمتری ایجاد خواهد کرد. خطایی که در طول آنتن ادامه پیدا می کند، نسبت به ضربه موضعی یا فرورفتگی، تأثیر بسیار بدتری دارد. بنابراین اختلالات کوچک نظیر وجود پیچها و پرچها برروی سطح منعکس کننده، تأثیر کمی بر روی پترن تشعشعی …

این محصول “دانلود تحقیق نتایج به کارگیری آنتن پیوسته  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نتایج به کارگیری آنتن پیوسته

مطلب پیشنهادی

پروژه جریان حول اجسام جریان. doc

دانلود رایگان پروژه جریان حول اجسام جریان. doc ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه جریان حول اجسام جریان. doc "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *