خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸

دانلود رایگان دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  تعداد صفحات : ۱۷ صفحه       –       قالب بندی :  word                   ساخت شهر های جدید ( وزارت مسکن و شهرسازی )         از اساسنامه شرکت عمرات شهرهای جدید (۸۳) – 14/10/67 ماده ۴ – موضوع شرکت : مدیریت تهیه طرحهای شهر سازی ، معماری ، نقشه تفکیکی ، آماده سازی و سایر اقدامات اجرایی و ساختمانهای لازم برای ایجاد شهر های جدید در زمین تامین شده بر اساس بند ۲/۱ مصوبه ۱۰۸۲۳۸ مورخ ۲۰/۱۲/۶۴ هیات وزیران و یا از طریق خریداری و تملک طبق مقررات و قوانین جاری بر حسب مورد . حفظ حقوق و اعمال مالکیت دولت نسبت به اراضی متعلق به دولت در محدوده شهرهای جدید . مدیریت عملیات آماده سازی و احداث بنا و تأسیسات شهری و خدماتی و تولیدی و تجاری در شهر جدید . مدیریت بهره برداری و اداره تأسیسات ایجاد شده تا زمان تصدی سازمانهای ذیربط . انواع مشارکت با اشخاص حقیقی و تحیل وام از مؤسسات اعتباری و پولی و سیستم بانکی . عقد …

این محصول “دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸

مطلب پیشنهادی

دانلود جزوه رشد لورا برک

دانلود رایگان دانلود جزوه رشد لورا برک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود جزوه رشد لورا برک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *