خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق طراحی بنا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق طراحی بنا

دانلود رایگان دانلود تحقیق طراحی بنا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق طراحی بنا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود تحقیق طراحی بنا نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : ۲۷ فهرست و پیشگفتار طراحی بنا : اولین مسئله ای که در طراحی بنا مد نظر قرار میگیردعبارت از شکل سایت و ابعاد زمین طراحی است . بدین معنی که میزان طبقات ، ابعاد حجمی که میخواست در زمین طراحی قرار گیرد میبایست با ابعاد زمین تناسب داشته باشد . در این زمینه کانسپت های متفاوتی و باشرایط حجمی گوناگون طراحی شود . هدف در طراحی همه این کانسپت ها ایحاد معیارهایی برای انتخاب نوع ساختمان از لحاظ تعداد طبقات و یا مساحت تقریبی هر یک از طبقات بود . برای توضیح بیشتر باید گفت : با توجه به عرض کم سایت هر ساختمان احتمالی اگر میخواست بصورت گسترده و با طبقات کم روی کم روی سایت قرار گیرد موجبات افزایش عمق بنا را پدیدی می آورد … توسعه فیزیکی و شکل گیری نقشه طبقات :  فضاهای اداری :  نقشه ارتباطات :  افزایش کار آئی در طبقات :  آرایش طبقا ت در ارتفاع :  ارتباط با محیط :  الف – فتولتائیک ها و طراحی بنا:  – کاهش استفاده از سازه کمکی:  – استفاده از فتوولتائیک ها جهت گر …

این محصول “دانلود تحقیق طراحی بنا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود تحقیق طراحی بنا,دانلود مقاله طراحی بنا

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *