خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد هولوکاست
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد هولوکاست

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد هولوکاست ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد هولوکاست “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۷   هولوکاست چکیده: تاریخ بشر، جنگ ها، نسل کشى ها و جنایات بسیارى را به خود دیده است؛ اما تنها یک حادثه تاریخى است که به عنوان منطقه ممنوع محسوب مى گردد و به هیچ محققى اجازه پژوهش در مستندات، اظهار نظر و بیان حقایق تاریخى پیرامون آن داده نمى شود و با تمام توان با آن بر خورد مى شود؛ آن هم از سوى کشورهایى که خود را مهد و سمبل آزادى مى دانند. این قضیه، مربوط به کشته هاى جنگ جهانى دوم است؛ البته نه مربوط به همه چهل میلیون کشته شده این جنگ؛ بلکه تنها مربوط به کشته ها و مرده هاى یهودى است! واقعیت این است که افسانه هولوکاست، با فلسفه وجودى دولت اسرائیل و منافع حیاتى صهیونیسم بین الملل و دولت هاى غربى، ارتباطى ناگسستنى دارد و از این رو، منطقه ممنوع غرب محسوب مى گردد. تعریف هولوکاست هولوکاست (Holocaust)، به معناى «سوزاندن با آتش است که به طور کامل از میان برود» و واژه اى است یونانى که از دو واژه Holos به معنى همه و ۱Kaustus به معنى سوزاندن و نابود کردن ترکیب شده است و در لغت، به معن …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد هولوکاست  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

هولوکاست,دانلود تحقیق درمورد هولوکاست,مقاله درباره هولوکاست,انگیزه های صهیونیسم ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *