خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد هاکی۲۰۰۰
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد هاکی۲۰۰۰

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد هاکی۲۰۰۰ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد هاکی۲۰۰۰ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۷   ماجرای توپ و چوب یک بار، شاید هم دوبار، به فراموشی سپرده شد. بار اول به شکل ساده در ایران باستان بازی می شد و بار دوم در دوره صفویه. برخی معتقدند ریشه نزدیکی با چوگان دارد و البته به مانند کشتی در سراسر ایران قدیم رواج داشته. با این حال فراموش شد. آنچه در موردش قرار است کمی اطلاعات رد و بدل کنیم ورزش هاکی است. شاید چون کم می شناسیمش، در ابتدا کمی برای واردشدن به دنیای آن راغب نباشیم اما بهتر است تا آخر خط برویم، بهتر نیست؟ پس از دوره فراموشی، در سال ۱۳۵۰ سازمان تربیت بدنی وقت تصمیم گرفت ورزش هاکی را به صورت جدی پیگیری کند. چرا؟ به دلیل نزدیکی مسابقات آسیایی تهران ـ که قرار بود در سال ۱۳۵۳ برگزار شود ـ مدیران ورزش نمی خواستند جشن شان کم و کاستی داشته باشد. به همین دلیل در سال ۱۳۵۰، هاکی در دبیرستان های تهران شروع به کار کرد. در سال ۱۳۵۱، رسماً هیات هاکی استان تهران فعالیتش را آغاز کرد و سازمان تربیت بدنی هم درصدد حمایت از این ورزش برآمد. از این رو باشگاه های تاج (استقلال)، پرسپولیس، صنعت …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد هاکی۲۰۰۰  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

هاکی,ماجرای توپ و چوب,دانلود تحقیق درمورد هاکی,مقاله درباره هاکی,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *