خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق درمورد نمایه ‎سازی همارا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد نمایه ‎سازی همارا

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد نمایه ‎سازی همارا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد نمایه ‎سازی همارا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴   نمایه‎سازی همارا در دوران پس از جنگ جهانی دوم حجم انتشارات, خصوصاً انتشارات علمی تخصصی به طور فوق‎العاده‎ای افزایش یافته است. در هر موضع صدها کتاب, مجله و گزارش انتشار می‎یابد و پدیده‎ای را به وجود می‎ورد که گاه “انفجار انتشارات“ و گاه “انفجار اطلاعات“ نامیده می‎شود. دیگر تنها “نوشته“ برای ثبت اطلاعات و انتقال آن کافی نیست بلکه انواع وسایل چون فیلم و میکروفیلم, صفحه و نوار جز اینها برای ثبت وانتقال اطلاعات به کار گرفته می‎شود. یکی از نتایج این ا مر آن است که روشهای قراردادی طبقه‎بندی به طور عمده به کار تنظیم کتاب در قفسه کمک می‎کند و سرعنوانهای موضوعی نیز به طور کلی برای کتاب مناسب است. این روش‎ها در مورد فهرست کردن موضوعات بسیار ریز و جزیی با محدودیتهایی روبرو است که مانع نمایه‎سازی دقیق مدارکی که غیر از کتاب هستند می‎شود. از مشکلات دیگر به کار بردن روشهای قراردادی طبقه‎بندی و سرعنوانهای موضوعی …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد نمایه ‎سازی همارا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نمایه ‌سازی,همارا,دانلود تحقیق درمورد نمایه‌سازی همارا,مقاله درباره نمایه‌سازی همارا,

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال استخدامی هوش به همراه پاسخنامه

دانلود رایگان نمونه سوال استخدامی هوش به همراه پاسخنامه ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال استخدامی هوش به همراه پاسخنامه "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *