خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۴   اصفهان قیر معتبرترین گروه صادرات قیر در ایران با ۲۷ سال سابقه فعالیت در عرضه قیر صادراتی پالایشگاهی شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر به شماره ثبت ۳۹۵۰ با در اختیار داشتن ۲۷ سال تجربه در زمینه صادرات و بسته بندی قیر به طور میانگین دارای صادرات مستقیم حداقل ۶۰۰۰ تن بصورت ماهیانه بوده که در فصول مختلف تا ۳ برابر نیز افزایش داشته است. کارخانه بشکه سازی و بسته بندی قیر این شرکت واقع در شهرک صنعتی سجزی اصفهان با ظرفیت تولید بیش از ۳۰۰۰ بشکه در روز بزرگترین و پرسابقه ترین کارخانه مظروف سازی قیر در ایران می باشد. قیر صادراتی این شرکت از نوع قیر نفتی تولیدی پالایشگاه نفت جی بوده که با تضمین کامل کیفیت و عدم مخلوط بودن عرضه می گردد. این شرکت با صادرات به بیش از ۲۰ کشور از فعال ترین شرکت های صادرات قیر ایران بوده و آمادگی خود را جهت صادرات این فرآورده به کشورهای آفریقایی ، آسیایی و خاورمیانه اعلام می دارد . فروش انواع قیرهای استاندارد شرکت نفت پاسارگاد ایران و شرکت نفت جـی مخصوص صادرات با نازلت …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

شرکت تولیدی و صنعتی,اصفهان قیر ,دانلود تحقیق درمورد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر ,مقاله درباره شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان قیر ,

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس

دانلود رایگان تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *