خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد اقسام حج
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد اقسام حج

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد اقسام حج ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد اقسام حج “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:۴   اقسام حج مسأله: حج بر سه قسم است: ۱ ـ حج (تمتّع). ۲ ـ حجّ (اِفراد). ۳ ـ حجّ (قِران). مسأله: حجّ تمتّع وظیفه کسانى است که وطن آنها شانزده فرسخ (حدود۸۸ کیلومتر) یا بیشتر با مکّه معظّمه فاصله دارد. مسأله: حجّ (افراد) و حجّ (قران) وظیفه کسانى است که با مکّه معظّمه کمتر از شانزده فرسخ فاصله داشته باشند، یا اهل خود مکّه معظّمه باشند. مسأله: این حکم در (حجه الاسلام) یا حجّى است که به وسیله نذر به یکى از این سه مقیّد شده باشد، امّا در سایر اقسام حج از واجب و مستحب مخیّر است بین هریک از اقسام سه گانه، گرچه انتخاب حجّ تمتّع افضل است. مسأله: کسى که وطنش بیشتر از شانزده فرسخ از مکه معظّمه فاصله داشته باشد و مقیم مکّه شود و از اقامتش دو سال گذشته باشد باید حجّ (قران) یا حجّ (افراد) انجام بدهد، و اگر هنوز دو سال نشده است باید حجّ تمتّع انجام دهد، و در این حکم فرقى نیست بین اینکه قصد توطّن یا مجاورت داشته باشد یا نه، و چه پیش از استطاعت مقیم شده باشد یا بعد از آن. مسأله: کسى که مقیم مکّه معظّم …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد اقسام حج  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اقسام حج,دانلود تحقیق درمورد اقسام حج,مقاله درباره اقسام حج,شرایط حجّ تمتّع,

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران

دانلود رایگان پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *