خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد اعتصاب
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد اعتصاب

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد اعتصاب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد اعتصاب “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۸   اعتصاب اعتصاب عبارت است از خودداری ارادی و دسته جمعی کارگران از انجام دادن کار،به منظور رسیدن به هدف‏های مشخصی صورت می گیرد ،اما به معنی نقض همیشگی قرارداد نیست. اعتصاب از حربه کارگران است.وقوع اعتصاب بسیار بیشتر از تعطیلی کارگاه است. کارفرمایان معمولا اعتصاب را عملی خرابکارانه، نامسئولانه؛ زیان‏آور برای جامعه واز بین برنده و تلف‏کننده منابع می دانند. کارگران اعتصاب را برای بیان گروهی اعتراض خود برضد نارساییهای اقتصادی-اجتماعی و شغلی،اعتراض به رفتارهای شغلی ناپسند کارفرمایان می دانند. تعطیل کارگاه   گاه کارفرما برای تهدید کارگران و زورآزمایی در مقابل آنها به منظور تحمیل شرایط کار ،موقتا محل کار را تعطیل می کند. تعطیل کارگاه از حربه کارفرمایان است. حق اعتصاب   در بسیاری از کشورها حق اعتصاب برای کارگران به رسمیت شناخته شده است.در رانسه،نخستین بار در ماه مه ۱۸۶۴ و در انگلستان در ۱۸۷۵ حق اعتصاب کارگران به رسمیت شناخته شد. در منشور حقوق سندیکایی مصوب سال ۱۹۵۴ و …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد اعتصاب  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اعتصاب,دانلود تحقیق درمورد اعتصاب,مقاله درباره اعتصاب,علت های اعتصاب ,تعطیل کارگاه ,حق اعتصاب ,

مطلب پیشنهادی

اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم

دانلود رایگان اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم ، مقاله ، تحقیق این محصول" اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *