خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۸   1) هدف آزمایش: ۱) تحقیق در صحت معادله خمش تیر به صورت:  M/I=E/R 2) رسم نمودار نیرو بر حسب انحراف ( در تیر با دو تکیه گاه ثابت) در حد الاستیک و تعیین ضریب یانگ برای مواد مختلف ۳)تحقیق در شکل تیر یک سر درگیر تحت اثر وزن تیر و یک نیروی متمرکز در انتهای آزاد آن ۴) بررسی قانون ماکسول ۲) تئوری آزمایش: الف)   اگر  تیر تنها تحت اثر خمش باشد شکلی که تیر در اثر این بار تغییر شکل پیدا میکند. شکل جدَد تیر در این حالت کمانی از یک دایره ب݇ شعاع R می باشد که R از فرمول M/I=E/RРبه دست می آید که در آن M خمش خالص در تیر ،I ممان دوم مساحت مقطع تیر،E مدول یانگ است. R را می توان از خیز وسط تیر بدست آورد بدین صورت که R=L2/8ΔY  این فرمول با صرفنظر کردن از مرتبه دوم ΔY بدست می آید. ب) در تیرهای تحت بار معادله تغییر شکل یافته تیر از معادله دیفرانسیل زیر بدست می آید: -EId2y/dx2=Mکه در آن M ممان خمشی در آن مقطع از تیر می باشد. با حل این معادله و اعمال شرایط مرزی جواب ه …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آزمایش,خمش تیر,دانلود تحقیق درمورد آزمایش خمش تیر,مقاله درباره آزمایش خمش تیر,آزمایش خمش تیر,

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *