خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درباره ورزشهای ایزومتریک و ایزوتونیک
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درباره ورزشهای ایزومتریک و ایزوتونیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق درباره ورزشهای ایزومتریک و ایزوتونیک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درباره ورزشهای ایزومتریک و ایزوتونیک “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت تحقیق:ورد تعداد صفحات تحقیق:۱۲ صفحه word ورزش های ایزومتریک و ایزوتونیک در یک تقسیم بندی، ورزش ها را می توان به طور کلی به دو نوع ایزوتونیک یا دینامیک و ایزومتریک یا استاتیک تقسیم نمود. در ورزش های ایزوتونیک، طی فعالیت، تغییر در طول عضله ایجاد می شود و فعالیت همراه با انجام کار خارجی و حرکت مفصلی است و انقباضات عضلانی با ایجاد تنش بالنسبه کم ایجاد می شوند. ولی در ورزش های ایزومتریک، در عضله ای که به صورت هم طول منقبض می شود، بدون تغییر در طول خارجی آن، تنش عضلانی افزایش می یابد دلیل کوتاه نشده عضله آن است که مقاومت خارجی که عضله سعی در کشیدن آن دارد، بیشتر از حداکثر تنشی (نیروی داخلی) است که عضله قادر به ایجاد آن است مانند هل دادن مداوم یک دیوار. تعدادی از ورزش ها به طور عمده ایزوتونیک هستند مانند دویدن نرم و شنا و بعضی عمدتاً ایزومتریکند مانند وزنه برداری اما اغلب ورزش ها با نسبت های مختلف مخلوطی از هر دو نوع هستند. … ۱۲ صفحه بصورت ورد… …

این محصول “دانلود تحقیق درباره ورزشهای ایزومتریک و ایزوتونیک  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ایزومتریک,ایزوتونیک,ورزشهای ایزومتریک,دانلود تحقیق درباره انواع ورزشها

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی – ۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *