خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درباره بابا طاهر عریان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق درباره بابا طاهر عریان

دانلود رایگان دانلود تحقیق درباره بابا طاهر عریان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق درباره بابا طاهر عریان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۹   بابا طاهر عریان  خداوندا به فریاد دلم رس  کس بی کس تویی مو مانده بی کس  همه گویند  که طاهر کس نداره  خدایار منه چه حاجت کس  پیری وارسته  و درویشی  فروتن که دل  به حقیقت  بسته و صفای   عشقه به معبود  را با خلوت دل  در هم آمیخته و گوشه عزلت  برگزیده  و ازهای وهوی این جهان  فنای دل فروشسته .  بابا از شاعر  اواسط قرن ۵  و معاصر طغرل بیک سلجوقی بوده است   امروزه آگاهی  زیادی از  زندگی او در دست نیست . فقط در بعضی از کتب  صوفیه ،  ذکری از مقام  معنوی و مسلک و درویشی ،  تقوی و استغنای او آمده است . چنانکه خود می گوید :  من از روز ازل طاهر بزدام  ازین  رو نام باباطاهر ستم  نامش طاهر  و باطنش طاهر  و منزه تر از نامش  شهرتش به بابا بخاطر  سیر کامل  او در طریقت  زهد عشق  به حقیقت و شیدایی&nbs …

این محصول “دانلود تحقیق درباره بابا طاهر عریان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بابا طاهر عریان,دانلود تحقیق درمورد بابا طاهر عریان,مقاله درباره بابا طاهر,

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله طلاق عاطفی

دانلود رایگان دانلود مقاله طلاق عاطفی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله طلاق عاطفی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *