خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا

دانلود رایگان دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا در ۲۵ صفحه با فرمت ورد شامل بخش های زیر می باشد: مقدمه دانش و عقل عقل فعال تعلیم و تربیت از طریق «عقل فعال» تعلیم و تربیت و خیر مراحل تعلیم وتربیت   منابع       مقدمه ابن سینا نخستین فیلسوف اسلامی است که در زمینه‏ی مسایل آموزشی، به گونه‏ای عمیق اندیشیده است. اکنون بر آنیم روشن کنم ابن سینا چگونه توانست برپایه‏ی دیدگاه‏های افلاطون و ارسطو و در عین وفاداری به تعلیمات قرآنی، سیستم خود را بنا نهد. ابن سینا در این مسأله که کسب دانش، هدف اصلی خلقت انسان است با فیلسوفان یونانی موافق بود. علاوه بر این، او جست‏وجوی حقیقت را، صَرف نظر از نتیجه‏ی ماتریالیسمِ نهایی آن، قابل قبول می‏دانست. ارسطو نیز عقیده داشت «عقل عملی» و به عبارت دیگر « شعور » بهترین راهنمای عملی است. فضایل باید توسط عادت استحکام یابد و آموزش نظری باید برپایه‏ی فضایل و دوری از رذایل صورت گیرد. کسب علم به معنای درک حقیقت و ضرورت وجود اشیاء است. ابن سینا دیدگاه‏های ارسطویی را با چارچوب&rl …

این محصول “دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا , تعلیم و تربیت و خیر, دانش و عقل, عقل فعال, تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه ابوعلی سینا , تعلیم و تربیت از طریق (عقل فع

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حسابداری ترکیب واحدهای تجاری – ۴۸ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت حسابداری ترکیب واحدهای تجاری - ۴۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت حسابداری ترکیب واحدهای تجاری - ۴۸ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *