خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق با موضوع مانیتور
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق با موضوع مانیتور

دانلود رایگان دانلود تحقیق با موضوع مانیتور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق با موضوع مانیتور “را از ایران فایل دانلود نمایید.


بخشی از مقاله:   مانیتور، مهمترین وسیله خروجی است که از طریق آن، کامپیوتر با شما صحبت میکند. این مکالمه، همواره یک طرفه است و مانیتور، دستگاهی ناشنوا است که نمیتواند. مانیتور (Monitor) وسیله ای شبیه تلوِیزیون در اندازه های مختلف ولی با حساسیت خاصی جهت نمایش داده ها و تصویر ( بر مقیاس پیکسل یا dpi). این وسیله در قسمت عقب داری دو سیم رابط میباشد که یکی از آنها(متصل و ثابت مخصوص انتقال داده ها است) به پرتی (درگاه ورودی) که در پشت Case(جعبه کامپیوتر) تعبیه شده است متصل میشود و دیگری که سیم برق می باشد به قسمتی که در پشت Case مخصوص آن و در کنار سیم برق خود دستگاه است وصل شود. در قسمت جلو و زیر صفحه نمایش کلید روشن و خاموش قرار دارد (سعی کنید که همیشه به حالت روشن باشد و مانیتور نیز همزمان با روشن شدن کامپیوتر روشن شود) و در سمت چپ یا پایینی مانیتور دکمه های تنظیم کیفیت نمایش، بزرگی، کوچکی و رنگ صفحه نمایش تصویر قرار دارد. انواع مانیتورها اساس کار مانیتورهای LCD : اساساً سه تکنولوژی کریستال مایع در مانیتورهای LCD استفاده شده است که عبارتند از TN+film , IPS ,MVA مهم نیست که از کدام تکنو …

این محصول “دانلود تحقیق با موضوع مانیتور  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود , تحقیق , با , موضوع , مانیتور

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *