خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق با موضوع بازیافت اطلاعات از اینترنت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق با موضوع بازیافت اطلاعات از اینترنت

دانلود رایگان دانلود تحقیق با موضوع بازیافت اطلاعات از اینترنت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق با موضوع بازیافت اطلاعات از اینترنت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


بخشی از مقاله: بازیافت اطلاعات از اینترنت در این بخش امکانات اینترنت و استفاده آن در کارهای پژوهشی بررسی می شود.امکانات اینترنت در کل به چند دسته اصلی تقسیم می شود: ۱٫الکترونیک(E-mail) 1.1.فهرست های پستی(mailing lists) 2.گروه های خبری(News groups) 1.2.انتخاب و پیدا کردن گروه های خبری ۳٫تلنت (Telnet) 4.انتقال پرونده(FTP)و آرچی(Archie) 5.گافر(Gopher) 6.وب(Web) 7.فراتر از اینترنت …

این محصول “دانلود تحقیق با موضوع بازیافت اطلاعات از اینترنت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود , تحقیق , با , موضوع , بازیافت , اطلاعات , از , اینترنت,

مطلب پیشنهادی

تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها – مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری

دانلود رایگان تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها - مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری ، مقاله ، تحقیق این محصول" تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها - مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *