خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T )
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T )

دانلود رایگان دانلود تحقیق اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود تحقیق  اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T ) ‎ قالب بندی : doc تعداد صفحات : 60   تلرانس گذاری بصورت مثبت و منفی ( اندازه اسمی + حد بالا و پایین ) نمی تواند به طور کامل تمام جزئیات ساخت یک قطعه را در نقشه نشان می دهد و در بسیاری موارد سازنده را دچار ابهام می کند . مثال زیر این نکته را روشن می نماید .همانطور که در شکل دیده می شود برای تعیین موقعیت سوراخ باید مرکز آن نسبت به یک موقعیت معین مثلاً گوشه قطعه کار مشخص شود . فاصله مرکز از گوشه در راستای x و y برابر دو mm است . اما طبیعی است که این اعداد خود دارای تلرانسی هستند و نمی توانند اعداد و mm منظور گردند .     فهرست تلرانس گذاری بصورت مثبت و منفی انجمن استانداردهای ملی آمریکا (استاندارد GD and T )→ ANSI Y 14.5 انجمن استانداردهای انگلیس (استاندارد GD and T )→ BS 308 Part 111 انجمن استانداردهای کانادا (استاندارد GD and T )→ CSA B 78.2 سازمان بین المللی استانداردها (استاندارد GD and T )→ ISO R 1101 انجمن ا …

این محصول “دانلود تحقیق اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی (GD and T )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود تحقیق اندازه گذاری , تلرانس گذاری هندسی ,GD and T,دانلود مقاله

مطلب پیشنهادی

کارآموزی رایگان طرح هادی

دانلود رایگان کارآموزی رایگان طرح هادی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآموزی رایگان طرح هادی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *