خانه / جدیدترین ها / دانلود تحقیق آماده در قالب word با عنوان ایران خودرو دیزل ۶ ص
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق آماده در قالب word با عنوان ایران خودرو دیزل ۶ ص

ایران خودرو دیزل تولید کننده کامیون ،‌مینی بوس ، اتوبوس می باشد . در سالن اتوبوس سازی این شرکت که بزرگترین سوله اتوبوس سازی جهان می باشد قریب به ۴۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند . مساحت این سوله ۷۰ هکتار می باشد و در این سالن تولید روزانه ۱۶ اتوبوس ، که در ر شیفت کاری ۸ اتوبوس تولید می شود و ظرفیت تولیدی این سالن ۵۵۰۰ اتوبوس در سال است . در این سالن تولید ، دو اتوبوس ۰۳۵۵ شهری و C457 بیابانی تولید می شود که خط تولید این دو اتوبوس مشترک می باشد . به دلیل وسعت کار و تعداد زیاد ایستگاههای کاری ، فقط توانستیم به بررسی فرآیند تولید دیواره‌ جلوی اتوبوس ۰۳۵۵ شهری پرداخته و به بررسی و شناخت قسمتهای : ۱ـ مقدمات ۲ـ پیش مونتاژ (مونتاژ فوری) ۳ـ ۹ ایستگاه خط اصلی تولید دیواره جلوی بپردازیم . در این سالن تولید ابتدا قسمتی با عنوان مقدمات (Material) ، فرآیندهای مختلفی بر روی مواد اولیه که عمدتاً پروفیل است انجام می دهند . این عملیات عبارتند از : ۱ـ برش کاری ۲ـ سوراخ کاری ۳ـ خم کاری ۴ـ جوشکاری که به توضیح آنها خواهیم پرداخت . که این پروفیل ها عمدتاً به طور مستقیم به خط اصلی تولید وارد می شوند و بعضی از پروفیل ها به قسمتهای پیش مونتاژ طراحی شده در کنار خط اصلی تولید منتقل می شوند .

این محصول “دانلود تحقیق آماده در قالب word با عنوان ایران خودرو دیزل ۶ ص “توسط پورتال ایران فایل از فروشگاه های مختلف جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.
مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت کامل پرتو درمانی

این پاورپوینت در ۷۱ اسلاید مقوله پرتو درمانی را توضیح داده است. برخی از عناوین ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *