خانه / نرم افزار های آماده / خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب

دانلود رایگان خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این محصول قابلیت خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب را فراهم میسازد واز آنجایی که پیداست بیشتر بینندگان ارائه داده اند که چگونه میتوانیم برنامه های اندروید را بر کامپیوتر یا لپ تاب اجرا کنیم برای همین ما برنامه ای جذاب براتون آماده کرده ایم که این امکان را فراهم میسازد و از آنجایی که از امکانات اندکی برخوردار است ما در سری بعد برنامه جدید برای سریع نصب کردن و انتقال برنامه ها به سیستم را ارائه میدهیم تا کار نصب برای شما بینندگان عزیز آسانتر گردد . با تشکر از خرید شما …

این محصول “خواندن برنامه های اندروید بر روی کامپیوتر و لپ تاب  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نرم افزار , سیستم , اندروید , اینترنت

مطلب پیشنهادی

حذف FRP(گوگل اکانت-google accant) تمام گوشی های ۲۰۱۵و ۲۰۱۶ بصورت تصویری بدون هیچگونه مشکل -کاملا تست شده ۱۰۰۰%

دانلود رایگان حذف FRP(گوگل اکانت-google accant) تمام گوشی های ۲۰۱۵و ۲۰۱۶ بصورت تصویری بدون هیچگونه مشکل -کاملا تست شده ۱۰۰۰% ، مقاله ، تحقیق این محصول" حذف FRP(گوگل اکانت-google accant) تمام گوشی های ۲۰۱۵و ۲۰۱۶ بصورت تصویری بدون هیچگونه مشکل -کاملا تست شده ۱۰۰۰% "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *