خانه / کتاب ، جزوه / خلاصه ی کتاب احکام کسب و کار ( آیت الله مصطفوی ، دکتر کلایی و کاشانی نیا )
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

خلاصه ی کتاب احکام کسب و کار ( آیت الله مصطفوی ، دکتر کلایی و کاشانی نیا )

دانلود رایگان خلاصه ی کتاب احکام کسب و کار ( آیت الله مصطفوی ، دکتر کلایی و کاشانی نیا ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ خلاصه ی کتاب احکام کسب و کار ( آیت الله مصطفوی ، دکتر کلایی و کاشانی نیا ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


خلاصه ی کتاب احکام تجارت از دیدگاه اسلام مربوط به درس احکام کسب و کار از انتشارات نشر طلایی در قالب فایلpdf و در حجم ۲۴ صفحه ، مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی ، اقتصاد و … با کد رشته ۱۲۱۸۴۴۲ محتویات محصول : نکات مهم و کلیدی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم ۲۴ صفحه ( ۲۰ فصل ) نکات مهم و تکمیلی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم ۱۸ صفحه   توجه : منبع از نیمسال اول ۹۶-۹۵ به بعد تغییر کرده است . …

این محصول “خلاصه ی کتاب احکام کسب و کار ( آیت الله مصطفوی ، دکتر کلایی و کاشانی نیا )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

احکام تجارت از دیدگاه اسلام مصطفوی داراب کلابی و طلایی , کتاب احکام تجارت از دیدگاه اسلام, دانلود کتاب کسب و کار از دیدگاه اسلام , نمونه سوالا

مطلب پیشنهادی

نمونه سوالات اجتماعی(پنجم دبستان)

دانلود رایگان نمونه سوالات اجتماعی(پنجم دبستان) ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوالات اجتماعی(پنجم دبستان) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *