خانه / کتاب ، جزوه / جزوه اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت(مرتبط با کسب درامد از بورس و اوراق بهادار)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

جزوه اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت(مرتبط با کسب درامد از بورس و اوراق بهادار)

دانلود رایگان جزوه اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت(مرتبط با کسب درامد از بورس و اوراق بهادار) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ جزوه اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت(مرتبط با کسب درامد از بورس و اوراق بهادار) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


سلام! برای دوستان عزیزی که درخواست داده بودند که اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت را قرار دهیم خبر های خوبی داریم!!! امروز پکیج کامل اموزشی به صورت جزوه با توضیحات دقیق را برای شما اماده کردیم… در مجموع۶ فایل که ۴ عدد pdf و۲ عدد با فرمتdoc میباشد….با بیش از ۵۰صفحه تو ضیحات کامل.. ۱-اموزش مقدماتی اعداد فیبوناچی به همراه تاریخچه ۲-کاربرد سطوح و سطوح خرید و فروش با اعداد فیبوناچی ۳-الگو های ورود و خروج به سهم در بورس ۴-توضیحات کامل امواج سحر امیز الیوت ۵-رسم الگو های الیوت و کاربرد انها.. با خرید این مجموعه به راحتی از بورس کسب درامد کنید. …

این محصول “جزوه اموزش سطوح فیبوناچی و امواج الیوت(مرتبط با کسب درامد از بورس و اوراق بهادار)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اموزش,بورس,پول,کسب در امد و خوشبختی,هوش مالی, سطوح فیبوناچی,امواج الیوت,تحلیل تکنیکال,صورت های مالی در بورس

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت بازاریابی خدمات

دانلود رایگان پاورپوینت بازاریابی خدمات ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت بازاریابی خدمات "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *