خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت، داشت و برداشت ذرت دانه ای
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت، داشت و برداشت ذرت دانه ای

دانلود رایگان تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت، داشت و برداشت ذرت دانه ای ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت، داشت و برداشت ذرت دانه ای “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲   مقدمه ذرت گیاهی است که از خانواده ی  غلات، با دوره رشد نسبتاٌ کوتاه و عملکرد بالا که سطح زیر کشت و میزان تولید آن در جهان بعد از کندم و برنج و سومین مقام را داراست. قدرت تطابق و سازگاری ذرت با شرایط اقلیمی گوناگون زیاد و از عمده محصولات مناطق معتدله و نیم گرمسیری بشمار می رود. سهم ذرت در تامین غذای انسان ۲۵-۲۰ درصد ،دام و طیور ۷۵-۶۰ در صد  و به عنوان ماده اولیه فرآورده های صنعتی ۵ درصد است. با توجه به رشد جمعیت و رشد دامداریهای صنعتی، نیاز صنایع غذایی و دام طیور کشور به ذرت، سالانه رو به افزایش است. ارقام مختلف بذور ذرت بذور ذرت هیبرید دارای گروههای دیررس، متوسط رس، زود رس و خیلی زود رس می باشد. مشخصات زراعی ارقام رایج در کشور به شرح زیر است: گروه دیررس هیبرید سینکل کراس ۷۰۴ متوسط عملکرد ۱۰ – ۸ تن در هکتار طول دوره رویش ۱۳۵ – 125 روز مناسبترین تراکم  65000 بوته در هکتار هیبرید سینکل کراس ۷۱۱ ( بهار ) گروه متوسط رس هیبرید سینکل کراس  60 …

این محصول “تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت، داشت و برداشت ذرت دانه ای  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت, داشت و برداشت ذرت دانه ای,دانملو,دتحقیق در مورد بذور ذرت هیبرید و دستور العمل کاشت, داشت و بر

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق تولید کاشی

دانلود رایگان دانلود تحقیق تولید کاشی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق تولید کاشی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *