خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی

دانلود رایگان تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۵   بحث بنیادهای نقاشی چینگ زای تانگ  لوچای گوید: در میان آنانی که به نقاشی می‌پردازند. برخی در پی کار استادانه اند و برخی سادگی را ترجیح می‌دهند. نه پیچیدگی به خودی خود ونه سادگی هیچکدام کافی نیستند. برخی می‌خواهند چست و چالاک باشند و برخی دقت حاصل از کوشش بسیار را ارج می نهند نه چستی و چالاکی و نه دقت و وسواس هیچکدام کافی نیستند. برخی برای روش ارزش بسیار قائلند، در حالی که دیگران مباهات می‌کنند  که به روش تن نمی‌دهند. بی‌روش بودن اسف انگیز است اما وابستگی کامل به روش هم بد است. اول باید آموخت که در   قواعد وفادارانه نظر کرد پس از این، قواعد را بنابر اندیشه و توانایی خود تغیری داد نهایت همه روشها این است که به نظر آید هیچ روشی نداری. این امر در میان استادان متفاوت بود. (کای-جی) انگ کانگ رنگ را کم و افشان می‌زد و به نظر می‌آمد که گلها و علفها از دستان او می‌رویند. هان گان که تابلوی اسب زرد او یگانه است عا …

این محصول “تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی ,دانلودتحقیق در مورد بحث بنیادهای نقاشی , بحث بنیادهای نقاشی

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *