خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی)

دانلود رایگان تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۳۰   بتن(سنگ مصنوعی) بتن از مخلوط سیمان(چسب بتن)-شن و ماسه(۶۰-۷۰%) و آب(به صورت محلول) تشکیل شده است. کیفیت و قدرت بتن حاصله به نسبت هریک از این مواد بستگی دارد. سیمان:فراورده ای شیمیایی است.در ترکیب با آب سخت می شود.در مقابل رطوبت و آب مقاوم و بادوام است. با مخلوط شدن با شن و ماسه و آب به بتن تبدیل می شود.و عاملی است که سبب سخت شدن بتن میگردد.امروزه سیمان پرتلند یکی از اصلی ترین مصالح چسبنده است که در حجم تولید و میزان مصرف نظیری ندارد. ساختمان شیمیایی سیمان پرتلند سیمان پرتلند یکی از مصالح چسبنده آبی (هیدرولیک)است.این سیمان محصول آسیاب کردن مخلوطی از سنگ آهک(۷۴-۷۵%) و خاک رس(۲۰-۲۵%) است.که بر اثر حرارت به خوبی پخته شده اند.وجود خاک رس نشانگر وفور سیلیکات در کلنیکر است.(کلنیکر=مخلوطی از مواد اولیه که حرارت دیده و گداخته شده و به صورت گلوله هایی به قطر ۱۰ تا ۴۰ میلی متر در آمده )کیفیت کلنیکر بیان کننده مشخصات سیمان است. برای کنترل زمان خودگیری سیمان در هنگام آسیاب کردن ک …

این محصول “تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی),دانلودتحقیق در مورد بتن(سنگ مصنوعی), بتن(سنگ مصنوعی)

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *