خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی

دانلود رایگان تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۵   بوته میری جالیز: حمله بعضی از قارچ های خاکزی به ریشه و طوقه گیاه  و در نهایت منجر به  مرگ بوته می شود.. مبارزه: مثل مواردیست که در مبارزه با تموز اشاره شد. آفات غالب منطقه و راه های مبارزه با آنها ۱ – کرم گوجه: مبارزه: مبارزه بیولوژیک با استفاده از زنبورهای تریکو گراما و براکون و باکتری باسیلوس صورت گرفته و نتایج خوبی به دست آمده است.شخم  و یخ آب زمستانه نیز موثر است. مبارزه شیمیایی استفاده از کارباریل ۳  کیلو زمان فندقی شدن میوه ها.   2 2- مگس مینوز:  در صورت ازدیاد استفاده از کلرپیریفوس ۱٫۵ لیتر در هکتار استفاده می شود. ۳- شته ها: جهت مبارزه با آنها سعی شود از سمومی که دوره کارنس پایینی دارند استفاده شود. پی متروزین ۱ در هزار فقط روی شته جالیز موثر است. …

این محصول “تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی,دانلودتحقیق در مورد باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی, باید ها و نیاید هایی در سبزی و صیفی

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *