خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت

دانلود رایگان تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۲    بازیافت اطلاعات از اینترنت در این بخش امکانات اینترنت و استفاده آن در کارهای پژوهشی بررسی می شود.امکانات اینترنت در کل به چند دسته اصلی تقسیم می شود: الکترونیک(E-mail) 1.فهرست های پستی(mailing lists) گروه های خبری(News groups) 2.انتخاب و پیدا کردن گروه های خبری تلنت (Telnet) انتقال پرونده(FTP)و آرچی(Archie) گافر(Gopher) وب(Web) فراتر از اینترنت     پست الکترونیک پست الکترونیک یکی از مهم ترین امکانات اینترنت است و از طریق آن می توان با کاربران مختلف تماس برقرار کرد . یکی از بزرگترین مزایای پست الکترونیک ، سادگی و سرعت عمل آن است ‍؛ کاربران می توانند در مدت بسیار کوتاهی با یکدیگر تماس بگیرند و در کمتر از یک دقیقه برای هم نامه بفرستند. استفاده های دیگر آن به شرح زیر است: در نظر بگیرید طرحی در دست اجرا دارید که پانزده تن دیگر ، هر کدام در شهر و کشوری جداگانه ، با آن همکاری می کنند و همه باید روزانه نتایج کار خود را به یکدیگر اطلاع دهند. این کار را می …

این محصول “تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت,دانلودتحقیق در مورد بازیافت اطلاعات از اینترنت, بازیافت اطلاعات از اینترنت

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *