خانه / عمومی و آزاد / تحقیق در مورد بارنامه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد بارنامه

دانلود رایگان تحقیق در مورد بارنامه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بارنامه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۹   بخشی از فهرست مطالب بارگیری و بار اندازی       بارنامه دریایی   بارنامه هوایی    حمل و نقل هوایی   سند حمل چیست ؟   عملیات حمل مرکب یا چند گونه   ترخیص   بارنامه متصدیان حمل و نقل در مقابل کالاهای تحویلی باید سندی را صادر کنند که به بارنامه موسوم است . این سند دارای مشخصاتی از قبیل وزن ، علامت ، تعداد و نوع بسته هاست و استفاده از آن به شیو ه های مختلف امکانپذیر است ؛ برای مثال با پشت نویسی بارنامه می توان کالا را به دیگری فروخت و یا انتقال داد . همچنین وجود بارنامه مبین وجود کالا و میزان ارزش آن است و فقط در مقابل ارائه آن می توان کالا را تحویل گرفت . البته صدور بارنامه در وجه شخص معین ( خریدار یا تحویل گیرنده کالا ) یا حامل صورت می گیرد ؛ اما در روشهای پرداختی اعتبارات اسنادی ، غالب بارنامه ها در وجه بانکهای رابط خریدار و فروشنده صادر می شود و بانک با دریافت بهای کالا و هزینه های مربوط ، به پشت نویس …

این محصول “تحقیق در مورد بارنامه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بارنامه ,دانلودتحقیق در مورد بارنامه , بارنامه

مطلب پیشنهادی

پکیج جامع و طلایی ویژه آزمون استخدامی بانکها

دانلود رایگان پکیج جامع و طلایی ویژه آزمون استخدامی بانکها ، مقاله ، تحقیق این محصول" پکیج جامع و طلایی ویژه آزمون استخدامی بانکها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *