خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه

دانلود رایگان تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۱   مقدمه بدون شک سالهای نوجوانی یکی از مهمترین و حساس ترین دوران زندگی آدمی به حساب می آید دورانی که به دوران اضطراب و تنش معروف است و شخصیت پایه ریزی شده دوران کودکی مهمتر و عیان تر شکل می گیرد و بروز می کند. امروزه به اثبات رسیده است که نوجوانی علاوه بر مراقبت های ویژه جسمانی به پرورش عاطفی ، روانی ، اجتماعی و … به عنوان عوامل پایه ای و اساسی نیازمند است و احتیاج به کمک راهنمایی و هدایت علمی و آگاهانه موثر دارد . اگر چه دوران نوجوانی ناشی از کمبودها و عدم هدایت اصولی در دوران کودکی است آقای حسین نجاتی می گوید : « والدین باید بدانند چگونه با کودک با نوجوان خود رفتار کنند نیازهای آنها را برآورده سازند و به تکامل شخصیت و پیشرفت همه جانبه آنها کمک کنند اگر در دوران رشد ، واکنش ها و رفتار والدین به موقع و به جا صورت گیردکودک و نوجوان از تعادل و هماهنگی شخصیتی برخوردار است در غیر این صورت باید در انتظار عدم تعادل روحی و روانی و واکنش های ناسازگارانه بود . [۱]» ب …

این محصول “تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه ,دانلودتحقیق در مورد ایجاد فضای عاطفی و روانی مناسب و با نشاط در مدرسه , ایجاد

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *