خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد انقلاب ایران
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد انقلاب ایران

دانلود رایگان تحقیق در مورد انقلاب ایران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد انقلاب ایران “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۰   بخشی از فهرست مطالب تگاهی به ظهور انقلاب   انقلاب اسلامی ایران  در مقایسه با سایر تحولات سیاسی- اجتماعی   آثار و پیامدهای خارجی انقلاب   برتریها و مزیتهای انقلاب اسلامی در نگاه اندیشمندان   تگاهی به ظهور انقلاب   ظهور انقلاب اسلامى ایران، ناتوانى بسیارى از نظریه هاى انقلاب در تحلیل و تبیین انقلاب هاى سیاسى و اجتماعى را نمایان کرد. شاید وقوع انقلاب اسلامى را بتوان نقطه عطفى در نظریه پردازى هاى اندیشمندان علوم سیاسى و اجتماعى دانست، به طورى که بسیارى از آنان را به بازنگرى و بازاندیشى در نظریه هاى خویش وادار نمود و حتى برخى آشکارا به ضعف نظریه هاى خود در رویارویى با انقلاب اسلامى ایران اعتراف کردند.   انقلاب اسلامى ایران به عنوان یکى از انقلاب هاى برجسته قرن بیستم، آثار متعددى را به دنبال داشت و توجه بسیارى از اندیشمندان انقلاب را به خود جلب کرد. شاید هیچ انقلابى در چنین مدت کوتاهى به …

این محصول “تحقیق در مورد انقلاب ایران  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد انقلاب ایران,دانلودتحقیق در مورد انقلاب ایران, انقلاب ایران

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله طلاق عاطفی

دانلود رایگان دانلود مقاله طلاق عاطفی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله طلاق عاطفی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *